Останні події

Костусев заплатить УДАРу 50 тисяч гривен

20 лютого працівники міськради разом з начальником управління внутрішньої політики Альбертом Байжановым грубо ліквідовували Виставку Досягнень Народного Господарника, організовану на Думській площі обласною організацією політичної партії "УДАР Віталія Кличка". Викрадене майно партії "УДАР" досі знаходиться в руках невідомих.

ВДНХ встигла порадувати одеситів неповних два дні - її розмістили біля мерії 19 лютого перед початком чергової сесії міської ради. Виставка представляла серію плакатів з обіцянками мера Костусева і зображеннями "виконаного". Роботи зроблені в манері рекламної продукції "Обіцяв - виконав. З любов'ю до Одеси. Мер Олексій Костусев", розвішеною по місту владою у вигляді "соціальної реклами".

21 лютого активіст партії "УДАР Віталія Кличка" Владислава Шульгин звернувся у відділення міліції Приморського району із заявою про викрадене майно - про шість плакатів, які були експонатами Виставки Досягнень Народного Господарника.

У заяві Шульгина вказана не лише вимога розшукати викрадене майно партії "УДАР", але і відшкодувати моральний збиток 50 тисяч гривен, а також усунути Альберта Байжанова із займаної посади.

Міліція доки на заяву активіста партії "УДАР Віталія Кличка" не відреагувала.

 

  4 Березеня 2013 +Коментар | подобається