Останні події

Чиновники Одеської мерії напали на мирну акцію УДАРу

20 лютого Виставка Досягнень Народного Господарника, організована на Думській площі обласною організацією політичної партії "УДАР Віталія Кличка", була варварські ліквідована працівниками міськради на чолі з начальником управління внутрішньої політики Альбертом Байжановым. На допомогу чиновникам прийшла міліція. Був затриманий активіст партії "УДАР Владислав Шульгин, що чергував в цей час на виставці. Пізніше він був відпущений. Зірвані плакати незаконно знаходяться у розпорядженні тих, хто їх ліквідовував.

"Наші плакати зривали, мотивуючи тим, що це реклама і висить вона в недозволеному місці, - розповів Владислав Шульгин. - Байжанов керував процесом, хоча прекрасно знав про цю акцію нашої партії - про її проведення міська влада була попереджена заздалегідь, у нас є реєстрація його управління на повідомленні про проведення виставки. Порушено право на мирні збори громадян".

"За ці пару годин, які сьогодні працювала ВДНГ, її встигли подивитися одесити, що побували на Приморському бульварі. Люди підходять, розглядають, сміються. Ми обов'язково продовжимо Виставку Досягнень Народного Господарника на цьому ж місці," - упевнений Владислав Шульгин.

Нагадаємо, ВДНГ почала свою роботу 19 лютого перед початком чергової сесії міської ради. Виставка представляє серію плакатів з обіцянками мера Костусева і зображеннями "виконаного". Роботи зроблені в манері рекламної продукції "Обіцяв - виконав. З любов'ю до Одеси. Мер Олексій Костусев", розвішеною по місту владою.

Юридична служба обласної організації політичній партії "УДАР Віталія Кличка" готує звернення в правоохоронні органи приводу лиходійського нападу на мирну акцію "Удару" в Одесі.

відео http://www.youtube.com/watch?v=jQt7WgPMVq4

 

  4 Березеня 2013 +Коментар | подобається