Останні події

"Терпіти цього президента залишилося недовго"

УДАРовцы підвели загальноукраїнський підсумок "покращення" - він виявився невтішним:

- Янукович збільшив державний борг України втричі, його розмір складає зараз 515,4 мільярдів гривен або 64,5 мільярдів доларів США.

- Усі оголошені реформи команди Януковича провалені. "Команда професіоналів" обіцяла зробити Пенсійний фонд бездефіцитним вже в 2012 році, проте дефіцит фонду навпаки виріс майже втричі. Провели "адміністративну реформу", але витрати на органи влади не зменшилися, а для Адміністрації президента і силових відомств навіть виросли: за підрахунками, один день президента обходиться країні в 2 мільйони гривен! Медична реформа нинішньої влади привела до скорочення лікарень і обмеження доступу до медичних послуг. Конституційна реформа повернула президентові Януковичу повноваження Кучми, а муніципальна реформа так і не почалася!

Економіка при президентові Януковичі перестала працювати. ВВП падає з кожним роком. Навіть за офіційними даними, об'єми тіньової економіки в Україні перевищують об'єми витрат державного бюджету(34ВП) або розмір прямих іноземних інвестицій. За даними Transparency International, Україна по рівню корупції знаходилася на 134 місці в 2010 році, а 2012 спустилася на 144 з 176 країн світу.

Що стосується Одеси - за три роки правління місто втратило значно більше, чим придбав. Скоротився бюджет Одеси, підвищені тарифи на послуги ЖКГ - одесити стали платити більше за опалювання і гаряче водопостачання. Не проведена реформа місцевого самоврядування, скорочені соціальні програми. Одеса потрапила під "вертикаль влади" - в прямому і переносному сенсі: місто повністю залежить від центру і рішень правлячої партії.

"Три роки перебування при владі команди Януковича і Партії регіонів - це роки втрачених можливостей, розгулу корупції і зухвалої безвідповідальності усіх наближених до влади", - заявив член політради Одеської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Сергія Гуцалюк.

"Ми терпимо Януковича вже цілих три роки, за переписаним їм же законом йому залишилося "правити" два роки. Якщо користуватися термінологією, властивою Януковичу, то можна сказати, що "велику частину терміну ми вже відмотали". Залишилося чекати зовсім небагато і сподіватися на "амністію" - дострокові вибори. А усі зібрані нами факти говорять про одне - Україні потрібний новий президент і нова влада", - підсумував Сергій Гуцалюк.

  4 Березеня 2013 +Коментар | подобається