Останні події

Одеський УДАР виграв суд

Обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяла перемогу в Апеляційному адміністративному суді проти мера Одеси Олексія Костусева і міської ради.

Позов був поданий до Апеляційного суду після того, як партія "УДАР Віталія Кличка" отримала відмова від Приморського районного суду в розгляді справи про неправомірність дій одеського мера, людей, що назвали, спробували потрапити за сесію міської ради 21 грудня 2012 року, «фашистами» і «нацистами». «УДАР» зажадав від Костусева публічного вибачення і відміни відповідного «Звернення Одеської міської ради до громадян Одеси».

 

Тоді Приморський районний суд навіть не взяв позов до розгляду. 12 лютого Апеляційний суд визнав дії Приморського суду незаконними.

«Це невелика, але все-таки перемога», - так прокоментував рішення Апеляційного суду член політради партії "УДАР Віталія Кличка"Сергій Гуцалюк.

«Ми доб'ємося того, щоб Приморський суд зобов'язав Костусева вибачитися перед одеситами за свої слова. Ми живемо у багатонаціональному місті, що пережило дуже важку окупацію, і розкидатися такими словами, як «фашист» - це не лише безпринципно, але і глумливо для усіх одеситів", - підсумував Гуцалюк.

  4 Березеня 2013 +Коментар | подобається