Останні події

Роман Дев'ятов:"Ми обурені нахабством з боку так званих "антифашистів"

 

Мітинг 19 лютня перед мерією показав неспроможність нинішньої міської влади. Так рахують в обласній організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

"Ми прийшли рано вранці на Думську площу, щоб відкрити виставку ВДНГ, - розповідає член політради обласної організації Роман Дев'ятов, - а побачили студентів і бюджетників, яких мер Костусев вигнав на свій захист. Біля Оперного стояли автобуси з бійцями "Беркуту", трохи далі - автозак. Таке враження, що на Думській готувалися до бойових дій. Мер настільки боїться втратити своє крісло, що на наступну сесію буде готовий оточити себе кам'яним ровом і посадити снайперів у будівлю мерії.

"Ми обурені нахабством з боку так званих "антифашистів". Вони не давали висловитися ні активістам УДАРу, ні підприємцям ринків міста, ні власникам гаражів, ні інвесторам довгобудів, ні захисникам тварин. У результаті, усі мітингуючи, окрім тих, хто був з прапорами Партії регіонів, перейшли на сторону УДАРу - і виступали перед одеситами, користуючись нашим мегафоном. Тому що фашисти - це не ті, хто прийшов відстоювати свої права перед міськрадою, а ті - хто сидять усередині на Думській, 1. Ця не моя думка. Ця думка одеситів, які виступали на нашій стороні", - підсумував Роман Дев'ятов.

 

  4 Березеня 2013 +Коментар | подобається