Останні події

ВДНГ в Одесі

З 30 січня обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» збирала матеріали про «досягнення» нинішнього мера Одеси, який відрізняється тим, що на практично кожному бігборді хвалить себе коханого: то він Воронцовський палац полагодив, то дитячий садок відкрив, а то тарифи на ЖКГ понизив. Зміст цих рекламних носіїв малий схоже на правду - одесити давно втомилися ходити по засмічених вулицях, їздити в переповнених маршрутках або старих тролейбусах по розбитих дорогах, жити у будинках, що падають, і страждати від підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

Костусев надто багато давав обіцянок перед виборами в 2010-му році - починаючи від «Зробити Одесу чистою» до «Перемогти корупцію в міських установах». Нічого з обіцяного він так і не виконав, хоча править містом вже майже 2,5 років.

Гірше за те, Костусев продовжує брехати і далі! Тепер він обіцяє, що до кінця його першої каденції на посту мера Одеса стане абсолютно «іншим містом»! «Народний господарник» не скупився і «заливає», що до 2014-го року завершиться «ряд найважливіших інфраструктурних проектів і інших процесів, які виведуть Одесу на якісно новий рівень, істотно більш високий, ніж той, на якому Одеса знаходилася на момент його обрання»! Серед об'єктів, які змінять Одесу, Костусев називає реконструйований аеропорт, стадіон «Чорноморець», нову лікарню швидкої допомоги, баскетбольну арену на території заводу «ЗОР», станцію СБО «Південна», нові дитячі сади, реконструкцію фасадів будинків в історичній частині міста, відновлення парків і скверів і так далі. Як мовиться – «наша пісня хороша, починай знов».

У простих одеситів на такі обіцянки виникає законне питання: «Скільки нам ще терпіти цього клоуна в кріслі мера?» Саме це писали жителі Одеси в анкетах, які можна було заповнити на Грецькій площі у сумнозвісної «Чорної ями», де «УДАР» збирав інформацію про досягнення «Народного Господарника».

Обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» проводить ВДНХ - Виставку Досягнень Народного Господарника щодня з 12.00 до 16.00 на Думській площі, 1 перед будівлею мерії до 26 лютого. Запрошуємо відвідати ВДНХ що усіх, що бажають і персонально – «народного» мера Костусева. Нехай згадає те, що він обіцяв і перестане брехати жителям Одеси.

 

 

  4 Березеня 2013 +Коментар | подобається