Останні події

Сергій Гуцалюк : "Ми перетворюємося на Білорусь"

17 лютого 2013 року відбулися довибори в Одеську обласну раду. По Фрунзівському району кандидатом від партії "УДАР Віталія Кличка" виступав член політради партії, громадський діяч, правозахисник, історик Сергій Гуцалюк. Проти нього від правлячої Партії регіонів по цьому округу балотувався віце-губернатор Одеської області, директор виробничо-технічного підприємства «Інжпроєкт» Петро Хлицов.

Активісти політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відмічає цілий ряд порушень, які мали місце на виборчих дільницях в районі Фрунзе, а саме:

-          Жодна урна на практично усіх ділянках не була опломбована пластиковою номерною пломбою.

-          На усіх виборчих дільницях не працювали web- камери, які були закуплені на вибори- 2012 і повинні були вести online- трансляцію в мережі Інтернет.

-          Була грубо порушена процедура підрахунку голосів і ухвалило протоколів і бюлетенів.

Усі випадки порушень зафіксовані спостерігачами і представником Комітету виборців України і будуть передані в обласну виборчу комісію і до суду.

Кандидат від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Гуцалюк так прокоментував довибори в обласну раду: «Партія регіонів використала повністю адмінресурс на цьому окрузі - починаючи від того, що виборців-бюджетників підвозили на ділянки, щоб ті «правильно проголосували», і закінчуючи підрахунком голосів. Навіть, незважаючи на грубі порушення, я на другому місці в районі після Хлицова. Вважаю це перемогою».

«Вчорашні довибори показали, що Україна перетворюється на сусідню Білорусь, де будь-які вибори проходять під повним контролем органів виконавчої влади, а бідні і безправні люди вимушені голосувати тільки за одну партію - партію влади. Партія регіонів багато пообіцяла усім нам. Ми будемо не просто моніторить виконання їх обіцянок, ми жорстко відстежуватимемо їх невиконання і звертатимемося до суду по усіх порушенням, які допускає правляча партія», - підсумував Сергій Гуцалюк.

 

  25 Лютого 2013 +Коментар | подобається