Останні події

Одеса: "Народному мерові - народний медогляд"

 

«Молодіжне крило партії УДАР, хоче допомогти меру Одеси Костусєву позбавитись від важкого та невиліковного захворювання, яке в тому числі ще й набуло ускладнення в виді запалення хитрості. Хвала Богові, клізма від запалення хитрості давно винайдена і ми передаємо її мерові для лікування, а от з алергією важче, тому що єдина можливість вилікуватись, це назавжди перестати обіймати посаду мера Одеси. Ця важка, але дуже ефективна процедура позбавить мера від нестерпних страждань, а Одеса почне квітнути та багатіти. Ми передаємо в Одеську міську раду особисто для Костусєва Олексія Олексійовича, довідку з діагнозом його захворювання та рецепт його вилікування. Одеська спільнота дуже сподівається на те що мер Одеси прислухається до зауважень лікарів та буде лікуватись суворо по рецепту, інакше одесити будуть змушені задля здоров'я Одеського міського голови примусово змусити його лікуватися», - говориться в заяві «УДАРа».

Молоді люди у білих халатах принесли одеському мерові текст заяви, клізму, а так само довідку, в якій вказаний діагноз, - "алергія на одеситів".

У акції прийняли участь біля п’ятдесяти осіб, в мерію мітингуючих не пустили. Міліція на вході оголосила, що «мер від'їхав у справах».

 

  11 Лютого 2013 +Коментар | подобається