Останні події

Опозиція висуває єдиних кандидатів на довибори до місцевих рад

 

 

На основі взаєморозуміння між основними опозиційними політичними силами регіону висунені наступні кандидати: по Фрунзівському району Сергій Гуцалюк (політична партія "УДАР Віталія Кличка"); по Болградському району Віктор Дішлі (політична партія "Батьківщина"); по Суворовському району Одеси Олександр Сомов (політична партія "Фронт Змін").

У спільній заяві, підписаній Андрієм Юсовым, Олександром Остапенко і Володимиром Усовым сказано, що Гуцалюк, Дішлі та Сомів "відстоюватимуть інтереси усіх одеситів і жителів області в місцевих радах Одеси і Одеської області. Підтримка цих кандидатів від опозиції на виборах - це зараз є посильною допомогою кожного громадянина для захисту демократії і місцевого самоврядування".

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ 

ПРЕДСТАВНИКІВ ОПОЗИЦІЙНИХ СИЛ 

ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ми, представники опозиційних сил Одеси та Одеської області, в умовах посилення авторитарних тенденцій в управлінні державою, відстоюючи інтереси одеситів та мешканців області, забезпечуючи захист прав та свобод людини і громадянина, розуміючи усе значення сучасної політичної боротьби та твердо переконані у координації зусиль демократичних опозиційних сил, звертаємось до виборців.

Партія регіонів - авторитарна сила, що прагне підмінити місцеве самоврядування, представники ПР на всіх рівнях впевнені у власній всесильності та безкарності. Вони відкрито демонструють своє зверхнє ставлення до громадянина, об’єднавши в своїх руках усі важелі адміністративного, економічного, політичного, правового тиску.

У зв’язку із проведенням позачергових виборів депутатів місцевих рад на одномандатних виборчих округах №13 (Суворовський район м. Одеси; Одеська міська рада), №27 (Болградський район; Одеська обласна рада), №63 (Фрунзівський район; Одеська обласна рада) ми висуваємо від імені опозиційних сил єдиних кандидатів.

На основі взаємопорозуміння між основними опозиційними політичними силами регіону, визначені кандидати по Суворовському району м. Одеси Олександр Сомов (політична партія «Фронт Змін»), по Болградському району Віктор Дішлі (політична партія «Батьківщина») та по Фрунзівському району Сергій Гуцалюк (політична партія «УДАР Віталія Кличка»).

Вони виступатимуть в ході виборчого процесу як єдині демократичні опозиційні кандидати, будуть відстоювати інтереси усіх одеситів та мешканців області в місцевих радах Одеси та Одеської області. Підтримка цих кандидатів від опозиції на виборах – ось що є зараз посильною допомогою кожного громадянина для захисту демократії і місцевого самоврядування.

Голова секретаріату Одеської обласної організації політичної партії «Фронт Змін», голова фракції «Фронт Змін» Одеської міської ради Олександр Остапенко

Голова Одеської міської організації політичної партії «Батьківщина» Володимир Усов

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов

 

 

  7 Лютого 2013 +Коментар | подобається