Останні події

Одеський УДАР підтримає видання книги про Луценка

 

До цієї пам'ятної дати одеські історики Олександр Музичко і Тарас Вінцковський написали книгу про життя та діяльність Івана Митрофановича, який на початку ХХ століття заснував школу гомеопатії в Одесі. Доктор Луценко не лише розвивав в нашому місті есперантистський і вегетаріанський рух, але і усебічно підтримував розвиток української культури – видання газет, журналів, організацію суспільств. Іван Митрофанович очолював одеські "Просвіту" і "Український клуб". У 1917-18-х роках він входив до складу Української Центральної Ради, був одним з організаторів відродження Українського козацтва.

Активісти партії "УДАР Віталія Кличка" усебічно підтримують розвиток національної культури і науки,саме тому "УДАР" узяв на себе відповідальність за видання наукової праці про Івана Луценко.

"Масштаб діяльності Луценка не обмежується тільки нашим містом, Іван Митрофанович - особа загальноукраїнського, загальноєвропейського масштабу", - відмітив історик Олександр Музичко.

"Велика частина роботи вже зроблена - книга написана. Вже є інтелектуальний продукт. Тепер справа за малим. Відоме київське видавництво "Зелений Пес" братів Капранових вже погодилося друкувати монографію про Луценка. Ми не просто підтримуємо видання книги, я упевнений, що активісти усіх опозиційних політичних сил приєднаються до нас - це наша історія, ми повинні шанувати пам'ять таких людей, як Луценко", - підкреслив Андрій Юсов.

Одеська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вважає необхідним популяризацію особи Івана Луценка і звертається до усіх одеситів із закликом відгукнутися на звернення істориків про необхідність ширшого поширення інформації про видатного співвітчизника.

Усі, хто хоче посприяти виданню вже написаної книги про Івана Луценка можуть звернутися по телефону до автора, історика Олександра Музичко - 38 067 379 06 68 і перерахувати гроші впродовж трьох тижнів на рахунок:

МФО Банку: 300346
Найменування Банку: ПАТ «Альфа-Банк»
Отримувач, ПІБ: ВІНЦКОВСЬКИЙ ТАРАС СТЕПАНОВИЧ
Ідентифікаційний номер ДРФО: 2616711850
Рахунок для поповнення: 26201255901601
Призначення платежу: поповнення поточного рахунку № 26201255901601 ВІНЦКОВСЬКИЙ ТАРАС СТЕПАНОВИЧ

 

 

 

 

  7 Лютого 2013 +Коментар | подобається