Останні події

Одеський УДАР виступає проти приватизації ІМТП

 

Бюджетного донора держави збираються приватизувати шляхом банкрутства підприємства. При цьому офіційна прес-служба порту заявляє про те, що потужність ІМТП виросте з 30 до 76 мільйонів тонн.

Але факти говорять зворотне. ІМТП практично перестав обробляти високорентабельні і транзитні вантажі. Що стосується переробки низькорентабельних навалювальних вантажів, на яку зробило ставку нинішнє керівництво порту, то їх об'єми не перекривають навіть витрати по проведенню вантажно-розвантажних робіт з цією номенклатурою вантажів. Вантажні термінали працюють в мінус. Витрати за використання перевантажувальної техніки, ГСМ роблять вантажні операції по переробці ЖРК, аглоруды, сірки та вугілля на терміналах збитковими та нерентабельними.

 За інформацією незалежної профспілки працівників ІМТП, з 2010-го року кількість працівників порту скоротилася на 2 тисячі чоловік. Порт чекають масові звільнення.

 У 2012-му році керівництво порту збиралося перекладати співробітників порту на 4-денний робочий тиждень у зв'язку з падінням об'ємів. Незалежна профспілка доки відбила цю "атаку" на колектив.

Колишній заступник начальника ІМТП, заступник голови обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Білюк заявляє, що партія УДАР виступає проти приватизації Іллічівського порту : «Прибуткове підприємство, яке приносило в казну мільярди гривен, зараз намагаються повністю знекровити і збанкрутувати. Порт повинен залишатися у власності держави - це наповнення бюджету, це білі зарплати і пенсії, це робочі місця. Ми вимагатимемо перегляду "Закону про порти" у Верховній Раді».

 

 

  5 Лютого 2013 +Коментар | подобається