Останні події

УДАРовец Сергій Гуцалюк йде в Одеську облраду

17 лютого відбудуться проміжні вибори в Одеську обласну раду. По 63-му округу (Фрунзовський район) кандидатом в депутати йде громадський діяч, історик Сергій Гуцалюк.

Сергій Гуцалюк - відомий правозахисник і еколог, співробітник НДІ історії козацтва при НАН України, співавтор ряду науково-популярних видань по історії Південної України, серед яких: «Одеса козацька» і серії «Чорноморська минувшина». Гуцалюк – заступник голови Громадської ради при Державному управлінні охорони природного середовища в Одеській області, громадський інспектор охорони довкілля.

Член політради обласної організації політичної партії «УДАР» Сергій Гуцалюк налаштований на перемогу у Фрунзовському районі: «На виборах в Раду я був довіреною особою Ольги Герасимьюк, і добре знаю проблеми цього району як мовиться «проповз його на пузі». Цей район – забутий і закинений усіма. На жаль, кожен депутат, який туди приходить, вичавлює соки з району, і до наступних виборів - тиша. Фрунзовський район цікавий чиновникам тільки як місце для сафарі – не більше».

 

«Ми створимо противагу безмірному пануванню партії влади», підсумував Сергій Гуцалюк.

 

 

 

  29 Січня 2013 +Коментар | подобається