Останні події

УДАР допомагає залізничникам

Річ у тому, що на цьому держпідприємстві несподівано для робітників прийшло повідомлення з Головного управління ГП «Укрзалізніця» про значне скорочення робочого колективу: з 125 чоловік було винесено ухвалу звільнити 25 чоловік.

Член профспілкового комітету Василь Атанасов так прокоментував цю новину: «Нас не попередили заздалегідь – за 2 місяці, як це повинно бути за законодавством. Людей хочуть прибрати практично «за власним бажанням».  Прийшло повідомлення лише про те, що скорочення колективу пов'язане з відміною нічної зміни. Але за статистикою двох перших тижнів січня ми приймали і відправляли поїзди вночі значно більше, чим в денні зміни».

УДАРовец Сергій Білюк обурений таким відношенням до працівників трудового колективу станції Іллічівськ-Поромна: «Ми поїхали до Києва до Міністерства інфраструктури з листом, підписаним усіма працівниками станції, в якому вимагаємо дотримання законів. Якщо «Укрзалізніця» скорочує співробітників, хай робить це правильно – люди не цуценята, щоб їх так викидати».

«Ми плануємо поводитися з депутатським запитом від партії «УДАР» в комітет з транспорту і зв'язку Верховної Ради, щоб відновили дійсну причину того свавілля, яке відбувається не лише на цій станції. Так просто ми не дамо образити людей,» - підсумував Сергій Білюк.

 

  24 Січня 2013 +Коментар | подобається