Останні події

Соборність, воля і самостійність України під загрозою. Круглий стіл від УДАРу

Вони вважають, що в Одесі відчувається недостатня увага до загальнонаціональних символів, а тому партія «УДАР» пропонує встановити на Соборному майдані Одеси монумент «Соборна Україна» - символічний монумент єдності та неподільності української держави.

Самостійність, соборність та свобода в Україні залишаються через 100 років після їх проголошення під загрозою. Втягнення нашої економіки в зашморг Митного союзу, намагання розколоти країну на Захід та Схід, нехтування правами та свободами людини та громадянина – ось тенденції останніх років.

Одеська міська влада взяла відвертий курс на дестабілізацію в Одесі та дезінтеграцію в країні. Зневажаються загальнонаціональні символи, пам'ять одеситів-борців за незалежність України не тільки не вшановується, але й цілеспрямовано витискається з Одеси.

Водночас соборність як одна з найважливіших цінностей української держави протиставляється деякими політиками федералізації. Останню слід сприймати передусім як етап розділення українських земель. Століттями український народ добивався соборності українських земель – а тепер імперські теоретики системно руйнують символи єдності України.

На часі є продовження консолідації українських демократичних сил в Одесі та формування спільної платформи для боротьби з проявами авторитаризму та диктатури в місті. Партія «УДАР», громадськість, науковці міста Одеси ініціюватимуть об’єднавчий процес серед здорових демократичних сил в місті.

  21 Січня 2013 +Коментар | подобається