Останні події

Одеська міська організація партії «УДАР» обрала Голову та заступників

20 січня відбулись збори Одеської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка», на яких було обрано голову організації та заступників. На зборах було присутнім більш 120 членів партії.

На посаду голови міської організації  було подано Віктора Арвата, педагога, директора школи №35 Одеси, екс-зама голови Приморської райадміністрації. Його кандидатуру підтримано більшістю голосів. Голова обласної організації політичної партії «УДАР» Андрій Юсов підкреслив, що «керувати міською організацією мусить людина досвідчена, яка знає проблеми міста і засоби їх вирішення».

Заступниками голови міської організації було обрано доктора медичних наук, професора кафедри анестезіології і інтенсивної терапії Одеського державного медичного університету Олега Тарабріна та громадського діяча, підприємця Ірину Самойлюк.

Голова міської організації  Віктор Арват подякував присутнім за довіру і пообіцяв збільшувати ряди активних членів партії: «Основними цінностями партії є довіра та допомога кожному її партійцю. Приєднуйтесь до партії Віталі Кличка! До єдиної політичної сили, яка відкрито бореться за відновлення справедливості та здатна захистити громадян України. І це не політичний піар, а реальні дії. Я впевнено можу заявити, що разом ми сила, яка досягне правдивої мети».

 

  21 Січня 2013 +Коментар | подобається