Останні події

Одеський УДАР засуджує напад на журналістів

26 грудня було здійснено напад на журналістів незалежного видання "Взгляд из Одессы" на так званому "антифашистському мітингу" у будівлі Одеської облдержадміністрації, який було організовано Партією регіонів.
На кореспондента Богдана Осинского, що знімав мітинг, напали дещо той момент, коли він спробував поговорити з учасниками акції. Нападаючі спробували вирвати камеру, а коли їм це не вдалося, завдали декілька ударів в груди і стали вимагати посвідчення. Невідомий також погрожував журналістові відвести його в машину: "де розберуться". Після чого спробував ударити журналіста ногою (цей момент зафіксований на відео http://od-news.com/index.php?option=com_content&task=view&id=33820&Itemid=1)).
Працівники міліції, що були присутніми на мітингу, на інцидент не відреагували і попросили "стати в сторононьку і знімати мітинг з відстані".

Голова обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Андрія Юсов так прокоментував цю подію: "Мітинг організований правлячою партією для того, щоб роз'єднати демократичні сили в місті. Щоб у черговий раз злякати одеситів "нацистами". Одеса пережила справжню німецьку і румунську окупацію, пережила Холокост і пам'ятає, хто такі справжні нацисти і скільки горя вони принесли жителям. Тому зараз називати фашистами тих, хто протестує проти сьогоднішньої грабіжницької влади - це принципова провокація і чергове "розвішування ярликів" від Партії регіонів".
"Демократичні сили повинні об'єднатися проти тих, хто хоче роз'єднати жителів Одеси, проти існуючої влади, яка обманює і грабує", - підсумував голова обласної організації  партії УДАР.

  26 Грудня 2012 +Коментар | подобається