Останні події

15 грудня в Одесі обрали Голову, заступників та політичну раду

15 грудня відбулись збори Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», на яких було обрано голову організації і політичну раду партії у цьому найбільшому регіоні України.

Понад 240 членів партії з усіх районів Одеської області приїхали на збори обласної організації.

На посаду Голови організації  було подано Андрія Юсова, який до цього виконував обов’язки згідно рішення ради партії «УДАР».  Його кандидатуру підтримано більшістю голосів. Заступниками Голови партійної організації було обрано професора, доктора юридичних наук, відомого правозахисника Михайла Баймуратова, громадського діяча Романа Дєвятова, заступник керівника Іллічівського порту, головного опонента Давіда Жванії на останніх парламентських виборах Сергія Білюка.

 

Також до Ради Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» увійшли такі відомі особи, як громадські діячі Сергій Гуцалюк та Андрій Карпенко, засновник політичної партії УДАР в Одеської області Станіслав Євсєєв, депутат обласної ради Микола Атаманюк, а також Ігор Іванов, Григорій Гробов, Володимир Морік, Юрій Чердаклієв.

 

Голова обласної організації Андрій Юсов закликав кожного небайдужого мешканця України приєднуватись до активної роботи з УДАРом: «Ми повинні усвідомити, що досягнутий на виборах рейтинг довіри одеситів є лише відправною точкою в тривалому процесі перетворень в країні та реформуванні усіх інститутів влади, формуванні громадської самосвідомості, боротьбі з корупцією та взаємодії з іншими опозиційними силами в досягненні програмних цілей партії "УДАР".

 

Учасники зборів прийняли резолюцію, у який вказано, що перетворення України на дійсно демократичну, соціально орієнтовану європейську державу можливо тільки об'єднаними зусиллями: «Ми повинні протиставити владі нашу згуртованість, організованість, здатність оперативно захищати інтереси одеситів. Ми маємо бути непримиренними до проявів політичної корупції і будь-яким спробам порушити нашу партійну єдність. Ми готові до цього».

  17 Грудня 2012 +Коментар | подобається