Останні події
Громадськість Одеси провела пікет під Одеською обласною адміністрацією з вимогою оголосити відкритий конкурс на посади, які зараз займаються Наталією Чегодарь та іншими чиновниками, які активно втілювали «політику» Партії Регіонів в Одеському регіоні.
18 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Координатором групи "19 лютого", щодо розслідування подій під ОДА, став активіст Одеського Майдану, член партії УДАР Олексій Губський. Група закликає громадськість та експертне середовище долучатися до встановлення всіх винних та замовників у побитті журналістів та громадських активістів під ОДА 19 лютого 2014 року.
15 Серпня 2014 +Коментар | подобається

У п’ятницю та суботу 7 та 8 серпня активісти Одеської обласної організації політичної партії УДАР разом з представниками Координаційного центру Майдану відвезли гуманітарну допомогу військовим на блокпости в зону АТО.
13 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» та керівник Іллічівського відділення Червоного хреста закликають чиновників м. Іллічівську долучитися до підтримки української армії в зоні АТО.
12 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Інформація стосовно Кириці Ю.І., яка була оприлюднена в інформаційному повідомлені «Російське керівництво ПАО «Одесаобленерго» - це загроза національній інформаційній безпеці України – Сергій Гуцалюк» від 6 серпня 2014 року, є коментарем та особистою позицією члена ради Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Гуцулюка і не є офіційною позицією Одеської обласної організації партії «УДАР» з цього приводу.
11 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Як повідомив отаман Чорноморського гайдамацького з’єднання та член ради Одеської обласної організації ПП УДАР Сергій Гуцалюк в Одеській області в Комінтернівському районі закінчився дитячий козацький табір «Куяльницька залога 2014», який вже вкотре дає дітям можливість по-справжньому доторкнутися до української історії.

Ряд  одеських громадських організацій звернулися до Президенту України, Голови СБУ та Секретаря СНБО України з вимогою створити державну комісію, метою якої буде націоналізація стратегічно важливих підприємств України з власності російського олігархіату, який фінансує війну в Україні. Звернення також підписав член ради Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гуцалюк.  

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов заявив на своїй сторінці в фейсбуці, що не розуміє, чому найбільшу подію міста за останні декілька місяців, жорстоке побиття українських активістів міліцією, ігнорує мер Одеси Генадій Труханов.

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов вимагає від міської влади забути про демонтаж МАФів до припинення спаду економіки в Одесі та по всій країні.

Одеські волонтери зібрали та відвезли українським військовим, які приймають участь в Антитерористичній операції на сході країни, чергову партію допомоги – біля 500 кг предметів першої необхідності.

Про створення нового міжфракційного депутатського об’єднання "Український Південь" у новому складі Верховної Ради заявив голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов в ході круглого столу на тему «Дострокові парламентські вибори - що це дасть Одесі?».

В Ізмаїлі відбулася спроба підпалу приміщення Ізмаїльского УДАРу та центру підтримки військових з зони АТО. Одеська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» заявляє, що в Одеській області іде цілеспрямована боротьба проти активістів, що допомагають переселенцям та військовим з зони АТО.

 «Одеська обласна організація партії УДАР вітає рішення українських парламентарів нарешті наважитися на дострокові парламентські вибори. Цей крок треба було зробити вже давно. Нажаль депутати відмовилися підтримати ініціативу партії УДАР щодо саморозпуск українського парламенту, тому УДАР був змушений взяти на себе ініціативу та прийняв технічне рішення про вихід з коаліції», - заявив Андрій Юсов.

Голови Ізмаїльських міської та районної організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Скоробреха та Олег Постернак вимагають припинити погрози та залякування громадських активістів, які збирають гроші на підтримку українських військових в зоні АТО.