Останні події
На марші миру одеської громади у знак солідарності з аналогічними маршами у Москві, Пітері та інших містах Росії голова Одеської обласної організації політичної партії УДАР Андрій Юсов закликав міську та обласну раду відзвітувати за діяльність їх департаментів оборонної роботи та передати громадськості важелі контролю за ними.
21 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Як повідомляє Думская.net, в Одесі планували вбити лідера обласної організації партії УДАР Андрія Юсова, але нападник обізнався та вистрелив в іншу людину.
19 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Соціолог та голова громадської організації «Європейський інститут соціальних комуникацій» Олександр Доброєр презентував громадськості в рамках круглого столу «Чи готові одесити себе захищати?» результати комплексного соціологічного дослідження щодо сучасної ідентичності одеситів та ставлення мешканців міста до актуальних політичних проблем.
4 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміреньский повідомляє про звичайного школяра Олександра, який передав партії УДАР прилад нічного бачення для снайперської гвинтівки СВД, який він попросив купити йому батьків замість нового комп’ютера.
2 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Народне віче одеситів «Проти російської агресії» 30 серпня одноголосно проголосувало за ідею по відновленню в Одесі консульства Сполучених Штатів Америки. Ініціатива була запропонована головою Одеської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Андрієм Юсовим.
30 Серпня 2014 +Коментар | подобається

З 5 по 7 вересня на території Лермонтовського санаторія в Одесі відбудеться арт-фестиваль “УкрОп” зокрема за підтримки партії “УДАР Віталія Кличка”. Основна ідея фестивалю — організувати благодійну подію для допомоги український армії і одночасно з гумором підійти до прізвиськ українських патріотів, які їм пробує нав'язати російська пропаганда.
28 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Одеська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» висловлює свою стурбованість ситуацією з побиттям громадських активістів з резолюцією громадського протесту в руках громадянином Альбертом Байжановим, який керував пропуском до будівлі міськради, та представниками міліції.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

«Іллічівська міська оргіназація ПП «УДАР» вітає доленосне рішення Голови нашої держави про розпуск Верховної Ради та дострокові парламентські вибори 26 жовтня 2014 року. Але це тільки перший крок. Суспільство вимагає повну перезагрузку влади шляхом природної люстрації. Жоден чиновник не має залишитися на своєму місті, якщо він зап’ятнав свою репутацію та виступив проти свого народу.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Одеська обласна організація Червоного Хреста відмітила роботу Іллічівської міської організації ПП «УДАР» та нагородила голову Іллічівського УДАРу Івана Сміренського іменною подякою.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Народний депутат В.В. Іляшенко 20 серпня 2014 року подав депутатський запит генеральному прокурору України В.Г. Яремі щодо зіпсування пляжу Українського дитячого центру «Молода гвардія» та кримінального правопорушення головою Крижанівської сільської ради Крупицею Н.Г.
26 Серпня 2014 +Коментар | подобається

В четвер 21 серпня в Храмі Георгія Побідоносця УПЦ КП пройшла церемонія нагородження активістів одеського Майдану козацькими відзнаками «за особистий вагомий внесок у справі відстоювання честі та гідності українського народу під час революції гідності 2013-2014 років в Україні» представниками козацтва з Черноморського козацького з’єднання та Одеської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка».
22 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Ініціативу, започатковану ананьївськими «ударівцями» напередодні дня Незалежності України щодо прикрашення нашого міста державною, жовто-блакитною символікою, підтримали мешканці міста.  
21 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Ізмаїльский центр психологічної допомоги біженцям, створений за підтримки та активному сприянні Ізмаїльського УДАРу, продовжує допомагати жителям Донецької та Луганської областей безболісно перенести тимчасове переселення в Ізмаїл.
20 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Іллічівська міська організація ПП «УДАР Віталія Кличка» забезпечила військових з Іллічівська, які несуть службу під Миколаєвом, 20 вогнегасниками.
20 Серпня 2014 +Коментар | подобається