Останні події
Представники Координаційної ради Майдану та Координаційного центру допомоги АТО обіцяють, що волонтери продовжать допомагати військовим в зоні АТО незважаючи на сьогоднішній вибух.

Активіст УДАРу та підприємець Андрій Карпенко нагадав одеситам, що 28 грудня у Києві під час обговорення бюджету на 2015 рік саме депутатська група “УДАР” домоглася викреслення з проекту ряду небезпечних ініціатив, які б підірвали довіру до уряду України, як в середині країни, так і ззовні. Він підкреслив, що позиція групи “УДАР” щодо бюджету спиралася на представників малого та середнього бізнесу зі всіх регіонів країни, в тому числі до неї була доведена думка підприємців з Одеської області.    
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Голова Одеського УДАРу Андрій Юсов зібрав думки бізнесу та експертів і звернувся до голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса з пропозиціями щодо реформування фіскальної служби, на своєму блозі на УП.
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Українська громадськість уже звикла до інформації про майнові розкоші народних обранців. Вони будують котеджі, купують дорогі автівки і при цьому «на повну» використовують депутатські пільги: безкоштовне лікування в елітному медичному закладі, перельоти, орендовані квартири та готелі... Дехто навіть за умови багатомільйонних прибутків, отримує матеріальну допомогу від держави. Вiдомий одеський громадський дiяч розповiв ношому виданню про те, наскільки дiюча система виправдана і до чого ми маємо прагнути.
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Підполковник нацгвардії Канава Олександр Петрович нагородив голову Одеської обласної організації ПП “УДАР Віталія Кличка” Андрія Юсова грамотою за вагому допомогу представниками організації військовим в АТО.
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Голова Одеської обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличко” Андрій Юсов вимагає від генеральної прокуратури розібратися з інформацією, щодо корупційних “схем” в Одеському порту, які діють завдяки заступництву народних депутатів України.
22 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Ильичевская Городская Организация Красного Креста и Территориальный центр социального обслуживания населения при Ильичевской городской организации ПП УДАР Виталия Кличка уже долгое время идут помощи и поддержки тем, кому самостоятельно не справится с колоссальным грузом проблем, которые возникли в силу тех или иных жизненных обстоятельств. 
20 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Член ради Одеської обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” Сергій Гуцалюк вимагає від міського голови активних дій щодо вирішення енергетичної катастрофи у місті.
16 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Заступник голови Одеської обласної організації ПП “УДАР Віталія Кличка” Роман Девятов підсумував результати II Депутатського форуму Партії «УДАР Віталія Кличка», який пройшов 29 листопада у Києві. 

Небезразличные жители Ильичёвска передали автомобиль "Нива" для нужд 18 батальона территориальной обороны в зону АТО. 
30 Листопада 2014 +Коментар | подобається

В период с 14 по 20 октября 2014г. на стадионе СШ № 7 при поддержке Ильичёвского УДАРа прошло соревнование по футболу под названием «Кожаный мяч».
23 Жовтня 2014 +Коментар | подобається

Во вторник, 7 октября, на 7 этаже Ильичевской городской поликлиники был организован и проведён безвозмездный прием донорской крови.

Только 7 октября, во вторник, с 9:00 до 14:00 на 7 этаже Ильичевской городской поликлиники по адресу 1 мая 1 будет организован безвозмездный прием донорской крови.

Едуард Гурвіц звернувся до голів СБУ, МВД та генерального прокурора з проханням взяти справу про замах на голову Одеської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» під особистий контроль.
23 Вересня 2014 +Коментар | подобається