Керівні органи

Одеська обласна організація:

Голова - Андрій Юсов

Заступники голови - Роман Дев'ятов, Сергій Білюк, Михайло Баймуратов  

Адреса: м. Одеса, вул. Грецька, 45 кв.2 (вхід з вул. Преображенської)
Тел / факс: +38 067 521 11 00 email: rvsh.odessa@gmail.com

Прес-служба email: udar.odessa@ukr.net


Політична партія «УДАР Віталія Кличка»  в  районах м. Одеси


Приморська районна організація
(Голова – Слюсар Олександр Данилович)

Суворовська районна організація
(Голова – Чердаклієв Юрій Степанович)

Киiвська районна організація
(Голова – Сафін Ігор Вікторович)

Малиновська районна організація
(Голова –  Агеєва Тетяна Володимирівна)


Політична партія «УДАР Віталія Кличка»  в Одеській області:

Ананьiвська районна організація
(Голова - Седов Володимир Олексiйович)

Ананьiвська міська організація
(Голова - Франчук Олег Іванович)

Арцизька районна організація
(Голова – Бабiйчук Павло Борисович)

Арцизька міська організація
(Голова – Сухіна Дмитро Іванович)

Балтська міська організація

Балтська районна організація
(Голова - Кучеренко Євген Володимирович)

Березівська районна організація
(Голова - Чабан Ніна Анатоліївна)

Білгород-Дністровська районна організація
(Голова - Ігор Галат)

Білгород-Дністровська міська організація
(Голова - Анатолій Тимченко)

Біляївська міська організація

Біляївська районна організація
(Голова - Іванов Володимир)

Болградська районна організація
(Голова - Олег Маленков)

Великомихайлівська районна організація
(Голова - Віктор Барабаш)

Іванівська районна організація
(Голова - Добровольска Тетяна Леонідівна)

Ізмаїльська районна організація
(Голова - Постернак Олег)

Ізмаїльська міська організація
(Голова - Скоробреха Ігор)

Іллічівська міська організація
(Голова – Іван Сміренський)

Кiлiйська районна організація
(Голова – Руслан Ємельянов)

Кiлiйська міська організація
(Голова – Наталія Кірєва)

Кодимська районна організація
(Голова – Галина Женгал)

Кодимська міська організація
(Голова – Олег Крисько)

Комінтернівська районна організація
(Голова - Ганна Бірюкова)

Котовська районна організація
(Голова - Олександр Сухорученко)

Красноокнянська районна організація
(Голова – Соломаха Богдан Степанович)

Любашiвська районна організація
(Голова – Маслов Василь Микитович)

Миколаiвська районна організація
(Голова –  Костенко Ольга Кирилiвна)

Овідіопольська районна організація
(Голова - Курилов Олександр Олександрович)

Ренійська районна організація
(Голова – Микола Барбарош)

Роздiльнянська районна організація
(Голова – Олег Пушкаренко)

Роздiльнянська мicька організація
(Голова – Валерій Алтунін)

Савранська районна організація
(Голова – Костянтин Шабунін)

Саратська районна організація
(Голова - Василь Атанасов)

 

Тарутинська районна організація
(Голова – Пилип Топал)

Татарбунарьска районна організація
(Голова –  Арсенiй Дмитро Дионiдович)

Теплодарська міська організація
(Голова –  Людмила Шульга)

Фрунзівська районна організація
(Голова –  Василь Кушніренко)

Ширяiвська районна організація
(Голова –  Алла Кирилюк)

Южненська міська організація
(Голова - Олександр Бігняк)